Başkan'ın Özgeçmişi

 

       

      Bayburt’ta dünyaya gelen ve ilköğretimini burada bitiren Başkan Vekilimiz Atıf Çiçekli, ortaöğrenimini Tekirdağ’da tamamlamış, 2006 yılında Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde mezun olmuş, 2010 yılında İngiltere’nin Reading Üniversitesinde ‘Post Graduate ve Pre Sessional’ eğitimi almış, 2015 yılında Kamu Yönetimi Bölümünden yüksek lisansını tamamlayıp, halen doktora programına devam etmektedir.

Lisans eğitimi süresince ve sonrasında birçok hizmet sektöründe çalışan Başkan Vekilimiz Atıf Çiçekli, 2003 yılında otellerde satın alma ve satış birimlerinde, 2004 yılında ise Coca Cola Satış ve Pazarlama Departmanında çalışmıştır. Aynı zamanda Ulusal ve Uluslararası Expo Fuarlarında organizasyon görevlerinde bulunan Sayın Çiçekli, 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan kaymakamlık sınavını kazanarak mülki idare amirliği görevine başlamıştır. 2008-2010 yılları arasında sırasıyla Manisa-Akhisar, Çanakkale, Kırklareli-Pınarhisar ve Karabük’te görev yapmış, akabinde Çorum-Laçin Kaymakamlığı, Ağrı-Taşlıçay Kaymakamlığı, Van-Saray Kaymakamlığı ve Van Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1 Aralık 2016 tarihli müşterek kararname ile Edremit Kaymakamı ve Edremit Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilmiştir.

İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak sporla ilgilenen Başkan Vekilimiz Atıf Çiçekli; boks, snowboard, binicilik ve kürek branşlarıyla da ilgilenmekte olup, evli ve bir kızı vardır.

-