Tüm Haberler

..

Başkanımızdan Memur-Sen TOKİ sakinlerine müjde

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Memur-Sen TOKİ konutlarına aile sağlık merkezi, aile destek merkezi ve park gibi birçok hizmet yapacaklarını söyledi.

Haberi Oku

Erdemkent TOKİ Sakinlerine Park Müjdesi

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Erdemkent Mahallesi sakinlerine park müjdesi vererek, her mahalleye hizmet etmek için çaba gösterdiklerini söyledi.

Haberi Oku

Dünya hafızları Edremit’te buluşuyor

Van merkez Edremit Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Kadir Gecesi için bir araya getireceği ve dünya hafızlarının vereceği Kur'an ziyafetiyle gönülleri doyurmaya hazırlanıyor.

Haberi Oku

Sedat Uçan’dan muhteşem ramazan konseri

Ramazan ayını, manevi iklimine uygun şekilde çeşitli etkinliklerle kutlayan Edremit Belediyesi, ünlü tasavvuf müziği sanatçısı Sedat Uçan’ı ağırladı.

Haberi Oku

Yusuf Güney’den unutulmaz gece

Edremit Belediyesinin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren sanatçı Yusuf Güney, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Haberi Oku

Edremit’te Ramazan Söyleşisi

Van'ın Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında Gazeteci-Yazar Turgay Güler ile tarihçi Prof. Dr. Mehmet Çelik vatandaşlarla bir araya geldi. Kaynak: Edremit’te Ramazan Söyleşisi

Haberi Oku

Edremit'te Murat Kekilli coşkusu

Edremit ilçesinde, rock müzik sanatçısı Murat Kekilli, Van’ın Edremit ilçesinde verdiği konserle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Haberi Oku

Van Gölü sahilinde unutulmaz Ramazan etkinliği

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alan sanatçı Orhan Ölmez, unutulmaz bir gece yaşattı.

Haberi Oku

Ev ziyaretleriyle öğrencilerin okula ilgisini artırıyorlar

Edremit ilçesinde görevli öğretmenler, veli okul işbirliğini geliştirmek amacıyla ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Haberi Oku

Edremit’te Mahmut Tuncer coşkusu

Ünlü sanatçı Mahmut Tuncer, Van’ın Edremit ilçesinde verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı.

Haberi Oku

Edremit'te sahilde Mustafa Keser coşkusu...

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen konserde sahne alan Mustafa Keser, Vanlılara keyifli bir gece yaşattı. Söylediği şarkılarla hayranlarını mest eden Keser, yaptığı esprilerle de gelenleri kahkahaya boğdu.

Haberi Oku

Edremit’te Hasan Dursun konseri

Edremit Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Hasan Dursun sahne aldı.

Haberi Oku

Van Gölü sahilinde iftar

Van’da yaklaşık 3 bin kişi Van Gölü sahilinde Edremit Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrasında, oruç açtı. Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, geçen yıl Ramazan ayı boyunca 200 bin kişiye iftar verdiklerini, bu yılki hedeflerinin ise yaklaşık 300 b...

Haberi Oku

Edremit'te Ramazan hazırlığı

Edremit’te geçtiğimiz yıl Türkiye’nin sayılı iftar organizasyonlarından birine imza atan Edremit Belediyesi, bu yıl da birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla maneviyatın dolu dolu yaşanacağı bir Ramazan programı hazırladı.

Haberi Oku

Edremit’te ‘Anneler Günü’ etkinliği

Edremit Belediyesi tarafından ‘Anneler Günü’ nedeniyle düzenlenen etkinlikte ödüllendirilen yılın anneleri, tekne turuyla seyrine doyulmaz bir gün geçirdiler.

Haberi Oku

Edremit’te Ramazan öncesi sıkı denetim

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı öncesi gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Haberi Oku

Başkanımızdan 1 milyon TL’lik imza

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, ilçeye yapılacak 1 milyon TL maliyetli 5 semt sahası için imza attı.

Haberi Oku

Eminpaşa Mahallesi’ne yatırım müjdesi

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, bir araya geldiği Eminpaşa Mahallesi sakinlerine bazı yatırımların müjdesini verdi.

Haberi Oku

Başkanımızdan 'Berat Kandili' mesajı

Van’ın Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Yüce Mevla’nın engin af, mağfiret ve rahmetiyle dolu mübarek Berat Kandili'ni bir kez daha idrak edecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Haberi Oku

Belediyemizden Öğrencilere ve Vatandaşlara Ücretsiz Tekne Turu

Edremit Belediyesi, vatandaşları Van Gölü’yle buluşturmak adına hayata geçirdiği ‘Edremit’te Denizle Buluşuyoruz’ projesi kapsamında ücretsiz tekne turu başlattı.

Haberi Oku

Başkanımızdan ‘23 Nisan’ mesajı

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleriyle kutladığını söyledi.

Haberi Oku

Edremit turizmin gözbebeği oluyor

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, bitmesine sayılı günler kalan ve kısa süre sonra tamamen vatandaşların hizmetine açacakları ‘Sahil Kordonu’ projesiyle Edremit’in cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

Haberi Oku

Edremit’teki Van Gölü sahilleri temizlendi

Edremit ilçesinde ‘Turizm Haftası’ etkinlikleri kapsamında Van Gölü sahillerinde temizlik çalışması yapıldı.

Haberi Oku

Başkanımızdan ‘Miraç Kandili’ mesajı

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak bilinen Miraç Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi.

Haberi Oku

Başkanımızdan 10 Nisan Polis Haftası mesajı

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, 173 yıllık birikimiyle polis teşkilatının, mazluma umut olmaya devam ettiğini söyledi.

Haberi Oku

Edremit’e 45 bin ağaç ve fidan dikilecek

Edremit Belediyesi; sahil bandı başta olmak üzere, mesire alanları, prestij cadde, park, yol, kaldırım ve refüj çalışmalarının tamamlandığı ilçe geneline yaklaşık 45 bin ağaç ve fidan dikme çalışmalarına start verdi.

Haberi Oku

Edremit’te Önemli Açılışlar Gerçekleştirildi

Edremit Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan hizmetler Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nun katılımı ile hizmete açıldı.

Haberi Oku

Belediyemizden İranlılara Ücretsiz Tekne Turu

Edremit Belediyesi şehrin tanıtımı amacıyla İranlılara yönelik ücretsiz tekne turu düzenlerken İranlılarda, tur öncesi ve sonrası canlı müzik eşliğinde çeşitli oyunlar oynayarak doyasıya eğlendiler.

Haberi Oku

"5. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı Festivali

Van balığı ve Van Gölü'nün tanıtımı amacıyla Edremit Belediyesi tarafından başlatılan 'Ayran Aşı, Balık Başı' festivalinin sonuncusu, tarihi Edremit Kalesi’nde gerçekleştirildi.

Haberi Oku

Edremit'te ‘yap-işlet-devret’ modeli devam ediyor

Van’ın Edremit Belediyesi, kamu kaynağından hiçbir harcama yapmadan başlattığı ‘yap-işlet-devret’ modellerini Esentepe ve Memur-Sen TOKİ’lerde de hayata geçiriyor.

Haberi Oku

Başkanımızdan Regaip Kandili mesajı

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli; rahmet, mağfiret ve bereket dolu üç ayların ve Regaip Kandili’nin aziz milletimiz ve bütün İslam âlemine hayırlı olmasını diledi.

Haberi Oku

Başkanımızdan ‘Şehitler Günü’ Mesajı

Van'ın Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Çanakkale ruhunun hala yaşatıldığını belirterek, tüm şehitleri rahmetle andı.

Haberi Oku

Edremit’teki TOKİ sakinleri doğalgaza kavuşuyor

Edremit Belediye Başkanı Vekili Atıf Çiçekli’nin girişimleri sonucu TOKİ konutlarına doğalgaz verilmesi için karşılıklı protokol imzalandı.

Haberi Oku

'4. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı' Festivali

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen ’4. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı’ festivaline vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Haberi Oku

Atıf Çiçekli: “Kadına şiddet, insanlığa ihanettir”

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, kadına şiddetin insanlığa ihanet olduğunu belirterek, 8 Mart’ı dayanışmanın, dostluğun, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin günü haline getirmek için çaba gösteren herkese teşekkür etti.

Haberi Oku

Asırlık Çınarı Evde Bakım Aylığına Kaymakam İkna Etti

Edremit ilçesinde kendisine bakan gelininin evde bakım aylığı almasına "devlete zarar olmasın" diyerek izin vermeyen 120 yaşındaki Emine Baytar, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli'nin ziyaretiyle ikna edildi.

Haberi Oku

PKK'ya eleman toplayan merkez aşevi oldu

İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Van'ın Edremit Belediyesi, daha önce terör örgütü PKK'ya eleman yetiştirilen merkezi aşevine dönüştürerek, her gün ihtiyaç sahibi bin 500 kişiye iki öğün sıcak yemek dağıtıyor

Haberi Oku

Afrin kahramanlarından Edremit halkına teşekkür

Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Van’ın Edremit Belediyesi öncülüğünde başlatılan destek kampanyası kapsamında toplanan 300 kolilik malzemeyi teslim alarak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Haberi Oku

Başkanımızdan Öğrencilere Malzeme Desteği

Van Boks İl Temsilcisi olan Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, ilçede eğitim öğretim gören 125 öğrenciye spor malzemesi desteğinde bulundu.

Haberi Oku

Belediyemizden Afrin Kahramanlarına Destek

Edremit Belediyesi öncülüğünde başlatılan destek kampanyası kapsamında toplanan 300 kolilik malzeme, Afrin kahramanlarına ulaştırıldı.Kaynak: Edremit’ten Afrin kahramanlarına destek

Haberi Oku

Edremit'te Balık Şenliği Katlanarak Büyüyor

Van merkez Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği '3. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı' katlanarak büyüyor.

Haberi Oku

Edremit'te Nazlı Çelik İle Söyleşi

Gazeteci Nazlı Çelik, çok kez ölüm tehditleri aldığını söyleyerek, "Başarılı olmak ve bir yola gitmek için korkudan arınmış olmanız lazım. O gücü yüreğinizde bulmanız lazım. Haklıdan, haktan ve insandan yana olmanız lazım. Gururla taktığım ay yıldızlı kolyemin ve bu...

Haberi Oku

Başkanımız Kurubaş Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, her göreve gelenin yapılan hizmetlerin üstüne yeni bir şeyler koymasıyla kalkınmanın sağlanabileceğini ifade ederek, "Ne yazık ki arzu edilen hizmetlerin üst üste eklenmesini göremedik” dedi.

Haberi Oku

Başkanımızdan iki halk plajı müjdesi

Van’ın ilk ve tek halk plajını hizmete sokarak kamuoyunun takdirini toplayan Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, ilçede bu yıl iki halk plajını dana hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.

Haberi Oku

Edremit’te '2. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı' festivali

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği '2. Geleneksel Ayran Aşı Balık Başı' festivali renkli görüntülere sahne oldu.

Haberi Oku

Belediyemizden Okullara 100 Bin TL’lik Malzeme Desteği

Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki okullara eğitim öğretim yılının başında olduğu gibi ikinci dönemde de temizlik malzemesi desteğine başladı.

Haberi Oku

Başkanımızdan Öğrencilere Ziyaret

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlaması nedeniyle öğrencileri ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.Edremit ilçesindeki 110 okulda eğitim öğretim gören 35 bin öğrenci, dün ilk zilin çalmasıyla ders başı yaptı.

Haberi Oku

Başkanımız Sorunları Yerinde Dinliyor

Van’ın Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Van’da gençlerin işsiz kalmasının bir numaralı sebebinin terör olduğunu belirterek, terörün belini kırdıklarını ve bu yaz mevsiminin de Allah’ın izniyle terörün ve uzantılarının bittiği sene olacağını söyledi.

Haberi Oku

"Ümmette Kan Desteği" Kampanyası

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Çiçekli:"Umut ediyorum ki verdiğimiz bu kanlar devletimizin, milletimizin, ümmettin ve bütün dertlilerin dertlerine şifa olur"

Haberi Oku

Belediyemizden Tanıtım Atağı

Van’ın Edremit Belediyesi, 4 dilde hazırladığı tanıtım rehberiyle ilçenin turizmine katkı sunmayı hedefliyor.

Haberi Oku

-