(0432) 312 2 153

Denizbank AŞ Genel Müdürü Ateş’ten Edremit’e şube sözü

19 Eylül 2019

Denizbank AŞ Genel Müdürü Ateş’ten Edremit’e şube sözü

Van’da çeşitli şube açılışlarını gerçekleştiren DenizBank AŞ Genel Müdürü Hakan Ateş, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ın talebi üzerine Edremit’te de bir şube açacaklarının sözünü verdi.

Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, bir dizi açılış için Van’a gelen DenizBank AŞ Genel Müdürü Hakan Ateş ile kahvaltıda bir araya geldi. Programa, Van Vali Yardımcısı Faruk Bülent Baygüven, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri ve Edremit Kaymakamı Muhammet Fuat Türkman, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva ve Denizbank şube müdürleri katıldı. İlk olarak Kız Kalesi’ni gezen grup daha sonra kahvaltının yapılacağı Seyirtepe Kafe Restauranta geçti. 


       Kahvaltı ile birlikte yapılan sohbetlerin ardından Başkan İsmail Say, DenizBank AŞ Genel Müdürü Hakan Ateş’e Edremit’in simgesi olan Zerrinkadeh Çiçeği’nin bulunduğu tabloyu hediye ederek, Edremit’e de bir şube açmaları konusunda söz aldı. Ateş’in de Başkan Say’a ve Van Vali Yardımcısı Faruk Bülent Baygüven’e çeşitli hediyeler takdim etmesi ile devam etti. Hediyelerin verilmesi sırasında konuşan Ateş, Edremit’e 2020 yılında bir şube açacaklarının yönünde söz verdi. 


       Program, toplu halde hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile sona erdi.

Fotoğraf Galerisi

Bize Ulaşın 0432 312 2 153
WhatsApp İstek Ve Şikayet Hattı (0432) 312 2 153
Van Edremit Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü