(0432) 312 2 153

Edremit TOKİ Kavşağı yeni görünümüne kavuşturuldu

27 Eylül 2019

Edremit TOKİ Kavşağı yeni görünümüne kavuşturuldu

Van’ın Edremit Belediyesi tarafından TOKİ kavşağının çevre düzenlemesi ve ışıklandırmanın ardından kavuşturulan gece görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bıraktırıyor.

Toplu konutların bulunduğu alandaki kavşağın birleştiği bölge olması nedeniyle geçtiğimiz yıllarda sık sık trafik kazalarının yaşanması nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından çalışma başlatılmıştı. Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ın talimatıyla, yeniden bir düzenlemenin yapılması ile kavşak ışıklandırılarak, yeni bir görünüme kavuşturuldu. Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarla yapılan çevre düzenlemesinin ardından gerçekleştirilen aydınlatmalarla birlikte ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Gece de kavşağın yapıldığı bölgeye gezen Başkan İsmail Say, emeği geçen personele teşekkür ederek, kavşağın hayırlı olması temennisinde bulundu. 
    
Çevrede incelemelerde bulunarak, ilgili birim müdürlerinden bilgiler alan Başkan Say, daha sonra toplu fotoğrafın çektirilmesi ile alandan ayrıldı.

Fotoğraf Galerisi

Bize Ulaşın 0432 312 2 153
WhatsApp İstek Ve Şikayet Hattı (0432) 312 2 153
Van Edremit Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü