Turistik Mekanlar

2 yıl önce
Turistik Mekanlar
 • Edremit Sulak Alanı

  2 yıl önce

  Van Gölünün keşfedilmemiş güzelliklerinden; Edremit-Dilkaya Koyu. Dönemeç Sulak Alanı
 • Dönemeç Şelalesi

  2 yıl önce

  "Kitap okumayı güzel bir uğraş haline getirmek ve gelecek nesillere kitap okumayı sevdirmek isteyenlerin uğrak noktası olan Dönemeç Şelalesinde sizleri kitap okumaya davet ediyoruz.
 • Kız Kalesi (Seyir Terası)

  2 yıl önce

  İlçemizde bulunan Edremit Kalesi nâm'ı diğer Edremit Kız Kalesi veya Kıztaşı, Van Edremit  TOKİ yolunda bulunmaktadır. burası Edremit ilçesine hemen en doğal yerden ve bakmayı ve güzellikleri keşfetmeyi sağlayan muhteşem bir noktada yer almaktadır. Van Gölü, Edremit'in yeşilini, ilçeye genel bakışı ve tabiki de muhteşem günbatımını izlemenin adresi olmaktadır. Manzaranın doyumsuzluğuna ulaşacağınız göz dolduran bu mevkiyi ziyaret etmenizi umarız.

 • Engil Kuş Cenneti

  2 yıl önce

  Yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Van Gölü havzasında yaz mevsimi boyunca konaklayan flamingoların sıcak bölgelere göçü, görsel şölen oluşturuyor. Allı turnaları buradan barışla, güzelliklerle ve sevgiyle gidecekleri yere uğurluyoruz. • Piknik ve Mesire Alanı

  2 yıl önce

  Van Gölü sahillerindeki Kadembastı mevkiinde görenleri kendisine hayran bırakıyor. Yaz mevsimiyle Van Gölü'nün keyfini çıkarmak isteyenler Van Gölü'nün maviliği ile bütünleşen mesire alanı, aynı zamanda seyrine doyulmaz bir görüntü de ortaya çıkartıyor. Piknik planlarınızda Mesire alanımızı tercih etmeniz dileğiyle.